کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > L4957AD1.5
L4957AD1.5
STMicroelectronics
L4957AD1.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
1.5V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
14V
د سپلویز وسیله بسته
D2PAK
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Temperature, Short Circuit
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Positive
نور نومونه
د حرارت درجه
0°C ~ 125°C
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
2 (1 Year)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK
اوسني - اټکل (اق)
2mA
اوسني - محصولات
5A