کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > L4957AD3.3
L4957AD3.3
STMicroelectronics
L4957AD3.3
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
3.3V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
14V
د سپلویز وسیله بسته
D2PAK
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Temperature, Short Circuit
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
د محصول ډول
Fixed
د تفتیش تړون
Positive
د حرارت درجه
0°C ~ 125°C
د تنظیم کونکو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
3 (168 Hours)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK
اوسني - اټکل (اق)
2mA
اوسني - محصولات
5A