کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > Atosn سټوکوک > STGIPS10K60T
STGIPS10K60T
STMicroelectronics
STGIPS10K60T
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - تنفس
2500Vrms
ولټيج
600V
ډول
IGBT
لړۍ
SLLIMM™
بسته / قضیه
25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
تفصیل تفصیل
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
اوسنی
10A