کور > محصولات > د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات > توریستوران - د TRIACs > BTB12-600SWRG
BTB12-600SWRG
STMicroelectronics
BTB12-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 12A TO220AB
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - د بهرنیو چارو وزارت
600V
ولټاژ - ګیټ ټریګر (ویګټ) (مکس)
1.3V
د دریم ډول
Logic - Sensitive Gate
د سپلویز وسیله بسته
TO-220AB
لړۍ
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
TO-220-3
نور نومونه
BTB12600SWRG
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C (TJ)
د غرونو ډول
Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
23 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 12A Through Hole TO-220AB
اوسني - د بهرنیو چارو وزارت (RMS) (Max)
12A
اوسنی - غیرقانوني سروې 50، 60 هزاره (اسام)
120A, 126A
اوسنی - ساتل (ای) (مکس)
15mA
اوسنی - ګیټ ټریګر (Igt) (مکس)
10mA