کور > محصولات > د سرلیک ساتنه > تلویزیونونه - ډیوډز > SMBJ154A-TR
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 154V 317V SMB
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول)
154V
ولټاژ - خلیج (Max) @ Ipp
246V
ولټاژ - ماتول (Min
171V
غیر مستقیم چینلونه
1
ډول
Zener
د سپلویز وسیله بسته
SMB (DO-214AA)
لړۍ
SMBJ, TRANSIL™
د بریښنا کرښه ساتل
No
بریښنا - پټه پلس
600W
بسته بندي
Original-Reel®
بسته / قضیه
DO-214AA, SMB
نور نومونه
د حرارت درجه
-55°C ~ 150°C (TJ)
د غرونو ډول
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
اوسنی - چټک پلس (10 / 1000μs)
2.4A