کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > Atosn سټوکوک > LDK120M29R
LDK120M29R
STMicroelectronics
LDK120M29R
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
0.3V @ 200mA
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
2.9V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
5.5V
د سپلویز وسیله بسته
SOT-23-5
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Current, Over Temperature
بسته بندي
Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
د محصول ډول
Fixed
د تفتیش تړون
Positive
نور نومونه
LDK120M29R-ND
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C
د تنظیم کونکو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
32 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 200mA SOT-23-5
100µA
اوسني - اټکل (اق)
60µA
اوسني - محصولات
200mA