کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > Atosn سټوکوک > L4931CPT33
L4931CPT33
STMicroelectronics
L4931CPT33
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
0.8V @ 250mA
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
3.3V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
20V
د سپلویز وسیله بسته
PPAK
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Current, Over Temperature
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA PPAK
6mA
اوسني - اټکل (اق)
1mA
اوسني - محصولات
250mA