کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > LDS3985M33R
LDS3985M33R
STMicroelectronics
LDS3985M33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
0.25V @ 300mA
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
3.3V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
6V
د سپلویز وسیله بسته
SOT-23-5
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Current, Over Temperature
بسته بندي
Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
د محصول ډول
Fixed
د تفتیش تړون
Positive
نور نومونه
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C
د تنظیم کونکو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
32 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-23-5
300µA
اوسني - اټکل (اق)
150µA
اوسني - محصولات
300mA