کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژنې حواله > LT1009CD
LT1009CD
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
    د محصول پیرامیټرونه
    د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
    2.5V
    ولټاژ - انټرنېټ
    تاوان
    ±0.4%
    دحرارت درجه ناکافي
    25ppm/°C
    د سپلویز وسیله بسته
    8-SOIC
    لړۍ
    د حوالې ډول
    Shunt
    بسته بندي
    Tube
    بسته / قضیه
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    د محصول ډول
    Fixed
    نور نومونه
    LT1009CD-ND
    LT1009CDG4
    LT1009CDG4-ND
    د حرارت درجه
    0°C ~ 70°C (TA)
    شور - 10 هیز تر 10 کلو ګرامه پورې
    شور - 0.1 هزاره 10 هزاره
    د غرونو ډول
    Surface Mount
    د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
    1 (Unlimited)
    د جوړونکي معياري لیډ وخت
    10 Weeks
    د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
    Lead free / RoHS Compliant
    تفصیل تفصیل
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
    اوسنی - عرضه
    اوسني - محصولات
    10mA