کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > Atosn سټوکوک > BYT60P-1000
STMicroelectronics
BYT60P-1000
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - فارورډ (Vf) (ماکس) @ که
1.9V @ 60A
ولټاژ - DC ریورډ (vr) (مکس)
1000V
د سپلویز وسیله بسته
SOD-93
چټک
Fast Recovery = 200mA (Io)
لړۍ
د بیرته ستنیدلو وخت (trr)
170ns
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
SOD-93-2
د حرارت درجه - جریان
150°C (Max)
د غرونو ډول
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
د ډایډډ ډول
Standard
ډایډډ تڼۍ
2 Independent
تفصیل تفصیل
Diode Array 2 Independent Standard 1000V 60A Through Hole SOD-93-2
اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr
100µA @ 1000V
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ)
60A