کور > محصولات > د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات > لیږدونکي - FETs، MOSFETs - واحد > STU60N3LH5
STU60N3LH5
STMicroelectronics
STU60N3LH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 48A IPAK
د محصول پیرامیټرونه
Vgs (و) (مکس) @ Id
3V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
ټیکنالوژي
MOSFET (Metal Oxide)
د سپلویز وسیله بسته
I-PAK
لړۍ
STripFET™ V
Rds (Max) @ Id، Vgs
8.4 mOhm @ 24A, 10V
د بریښنا ویش (Max)
60W (Tc)
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
نور نومونه
STU60N3LH5-ND
د حرارت درجه
-55°C ~ 175°C (TJ)
د غرونو ډول
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
د تفتیش وړتیا (Ciss) (Max) @ Vds
1620pF @ 25V
د دروازې چارج (ق) (مکس) @ Vgs
8.8nC @ 5V
د FET ډول
N-Channel
FET فیچر
د بریښنا تجهیزات (په Max Max Rds، د کانونو په اړه)
5V, 10V
د سرچینو ولټاژ (Vdss) ته اوبه ورکول
30V
تفصیل تفصیل
N-Channel 30V 48A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK
اوسنی - مسلسل دوام (Id) @ 25 ° C
48A (Tc)