کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > Atosn سټوکوک > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
د محصول پیرامیټرونه
ډول
تاوان
±1%
د سپلویز وسیله بسته
اندازه / اندازه
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
ساتل
Unshielded
لړۍ
1210R
درجه بندي
پوښتنه @ فریق
30 @ 2.5MHz
بسته بندي
Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه
2-SMD
نور نومونه
1210R-104F TR 2000
د حرارت درجه
-55°C ~ 125°C
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
مواد - کور
Ferrite
د جوړونکي معياري لیډ وخت
36 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
د فریکونسۍ فریکونسی - ازموینه
2.5MHz
ابتکار
100µH
لوړې کچې
0.101" (2.57mm)
فریکونسی - ځان سوځول
8MHz
تفصیل تفصیل
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
د DC مقاومت (DCR)
13 Ohm Max
اوسنۍ درجه
120mA