کور > محصولات > د سرلیک ساتنه > تلویزیونونه - ډیوډز > 1.5KE15CA
1.5KE15CA
STMicroelectronics
1.5KE15CA
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول)
12.8V
ولټاژ - خلیج (Max) @ Ipp
27.2V
ولټاژ - ماتول (Min
14.3V
ډول
Zener
د سپلویز وسیله بسته
DO-201
لړۍ
1.5KE, TRANSIL™
د بریښنا کرښه ساتل
No
بریښنا - پټه پلس
1500W (1.5kW)
بسته بندي
Tape & Box (TB)
بسته / قضیه
DO-201AA, DO-27, Axial
نور نومونه
1.5KE15CA-ND
497-6643-2-ND
د حرارت درجه
د غرونو ډول
Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
30 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
اوسنی - چټک پلس (10 / 1000μs)
368A (8/20µs)
د قابلیت @ فریکونسی
2500pF @ 1MHz