کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > MIC5239-3.3YMM
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
0.35V @ 500mA (Typ)
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
3.3V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
30V
د سپلویز وسیله بسته
8-MSOP
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
بسته بندي
Tray
بسته / قضیه
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR
د محصول ډول
Fixed
د تفتیش تړون
Positive
نور نومونه
MIC5239-3.3YMM-ND
MIC523933YMM
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C
د تنظیم کونکو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
10 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP
15mA
اوسني - اټکل (اق)
45µA
اوسني - محصولات
500mA