کور > محصولات > د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات > تیریستونکي - SCRs > TS420-600T
TS420-600T
STMicroelectronics
TS420-600T
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V TO-220AB
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - د بهرنیو چارو (Vtm) (مکس)
1.6V
ولټاژ - د بهرنیو چارو وزارت
600V
ولټاژ - ګیټ ټریګر (ویګټ) (مکس)
800mV
د سپلویز وسیله بسته
TO-220AB
لړۍ
د سي ایس ایس ډول
Sensitive Gate
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
TO-220-3
نور نومونه
TS420-600T-ND
TS420600T
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C
د غرونو ډول
Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
23 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB
اوسني - د بهرنیو چارو وزارت (RMS) (Max)
4A
اوسنی - د بهرنیو چارو وزارت (دا (AV)) (مکس)
2.5A
اوسني - د بهرنیو چارو وزارت (مکس)
5µA
اوسنی - غیرقانوني سروې 50، 60 هزاره (اسام)
30A, 33A
اوسنی - ساتل (ای) (مکس)
5mA