کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > L4931CD33-TR
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
0.8V @ 250mA
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
3.3V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
20V
د سپلویز وسیله بسته
8-SO
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Current, Over Temperature
بسته بندي
Original-Reel®
بسته / قضیه
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
د محصول ډول
Fixed
د تفتیش تړون
Positive
نور نومونه
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C
د تنظیم کونکو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
6mA
اوسني - اټکل (اق)
1mA
اوسني - محصولات
250mA