کور > محصولات > د سرلیک ساتنه > تلویزیون - توریستوران > LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - د بهرنیو چارو وزارت
ولټاژ - وقف
لړۍ
LCP
بسته بندي
Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
نور نومونه
LCP02-150B1RL-ND
LCP02150B1RL
د عناصرو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
13 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
اوسنی - چټک پلس (10 / 1000μs)
30A
اوسنی - ساتل (ای)
150mA