کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > LM140LAH-15
LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
    د محصول پیرامیټرونه
    د ولټاژی توزیع (مکس)
    2V @ 1A
    د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
    15V
    د ولټاژ - محصول (Max)
    ولټاژ - انټر (Max)
    35V
    د سپلویز وسیله بسته
    TO-39-3
    لړۍ
    د ساتنې ځانګړتیاوې
    Over Temperature, Short Circuit
    بسته بندي
    Bulk
    بسته / قضیه
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    د محصول ډول
    Fixed
    د تفتیش تړون
    Positive
    نور نومونه
    LM140LAH-15-ND
    د حرارت درجه
    -55°C ~ 125°C
    د تنظیم کونکو شمیر
    1
    د غرونو ډول
    Through Hole
    د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
    1 (Unlimited)
    د جوړونکي معياري لیډ وخت
    6 Weeks
    د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
    Lead free / RoHS Compliant
    تفصیل تفصیل
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    4.5mA
    اوسني - اټکل (اق)
    3mA
    اوسني - محصولات
    100mA