کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > L5300AH7TR
STMicroelectronics
L5300AH7TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
0.5V @ 300mA
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
5V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
40V
د سپلویز وسیله بسته
6-HPAK
لړۍ
Automotive, AEC-Q100
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Temperature, Short Circuit
بسته بندي
Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه
TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab)
PSRR
60dB (100Hz)
د محصول ډول
Fixed
د تفتیش تړون
Positive
د حرارت درجه
-40°C ~ 150°C
د تنظیم کونکو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
3 (168 Hours)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
16 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA 6-HPAK
4.2mA
اوسني - اټکل (اق)
80µA
اوسني - محصولات
300mA