کور > محصولات > د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات > ډایډز - ریزفیریرز - واحد > BYT03-400
BYT03-400
STMicroelectronics
BYT03-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
د محصول پیرامیټرونه
ولټاژ - فارورډ (Vf) (ماکس) @ که
1.5V @ 3A
ولټاژ - DC ریورډ (vr) (مکس)
400V
د سپلویز وسیله بسته
DO-201AD
چټک
Fast Recovery = 200mA (Io)
لړۍ
د بیرته ستنیدلو وخت (trr)
55ns
بسته بندي
Tape & Box (TB)
بسته / قضیه
DO-201AD, Axial
د حرارت درجه - جریان
150°C (Max)
د غرونو ډول
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
د ډایډډ ډول
Standard
تفصیل تفصیل
Diode Standard 400V 3A Through Hole DO-201AD
اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr
20µA @ 400V
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io)
3A