کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > KF25BDT-TR
KF25BDT-TR
STMicroelectronics
KF25BDT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
د محصول پیرامیټرونه
د ولټاژی توزیع (مکس)
0.7V @ 500mA
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی)
2.5V
د ولټاژ - محصول (Max)
ولټاژ - انټر (Max)
20V
د سپلویز وسیله بسته
DPAK
لړۍ
د ساتنې ځانګړتیاوې
Over Current, Over Temperature
بسته بندي
Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
د محصول ډول
Fixed
د تفتیش تړون
Positive
نور نومونه
KF25BDTTR
د حرارت درجه
-40°C ~ 125°C
د تنظیم کونکو شمیر
1
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
50 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DPAK
12mA
اوسني - اټکل (اق)
1mA
اوسني - محصولات
500mA