کور > محصولات > د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات > لیږدونکي - FETs، MOSFETs - واحد > STH110N10F7-2
STH110N10F7-2
STMicroelectronics
STH110N10F7-2
STMicroelectronics
MOSFET N CH 100V 110A H2PAK
د محصول پیرامیټرونه
Vgs (و) (مکس) @ Id
4.5V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
ټیکنالوژي
MOSFET (Metal Oxide)
د سپلویز وسیله بسته
H2Pak-2
لړۍ
DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds (Max) @ Id، Vgs
6.5 mOhm @ 55A, 10V
د بریښنا ویش (Max)
150W (Tc)
بسته بندي
Cut Tape (CT)
بسته / قضیه
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
نور نومونه
د حرارت درجه
-55°C ~ 175°C (TJ)
د غرونو ډول
Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL)
1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت
38 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ
Lead free / RoHS Compliant
د تفتیش وړتیا (Ciss) (Max) @ Vds
5117pF @ 50V
د دروازې چارج (ق) (مکس) @ Vgs
72nC @ 10V
د FET ډول
N-Channel
FET فیچر
د بریښنا تجهیزات (په Max Max Rds، د کانونو په اړه)
10V
د سرچینو ولټاژ (Vdss) ته اوبه ورکول
100V
تفصیل تفصیل
N-Channel 100V 110A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount H2Pak-2
اوسنی - مسلسل دوام (Id) @ 25 ° C
110A (Tc)