کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > Atosn سټوکوک > STY140NS10
STY140NS10
STMicroelectronics
STY140NS10
د محصول پیرامیټرونه
Vgs (و) (مکس) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
ټیکنالوژي
MOSFET (Metal Oxide)
د سپلویز وسیله بسته
MAX247™
لړۍ
MESH OVERLAY™
Rds (Max) @ Id، Vgs
11 mOhm @ 70A, 10V
د بریښنا ویش (Max)
450W (Tc)
بسته بندي
Tube
بسته / قضیه
TO-247-3
نور نومونه
د حرارت درجه
-55°C ~ 175°C (TJ)
د غرونو ډول
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
د تفتیش وړتیا (Ciss) (Max) @ Vds
12600pF @ 25V
د دروازې چارج (ق) (مکس) @ Vgs
600nC @ 10V
د FET ډول
N-Channel
FET فیچر
د بریښنا تجهیزات (په Max Max Rds، د کانونو په اړه)
10V
د سرچینو ولټاژ (Vdss) ته اوبه ورکول
100V
تفصیل تفصیل
N-Channel 100V 140A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
اوسنی - مسلسل دوام (Id) @ 25 ° C
140A (Tc)